Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 37 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Drulák zuřil kvůli rozhodčím ... - Olomoucký deník

FOTOGALERIE / Trpkou příchuť měla premiéra fotbalistů Bohuňovic v krajském přeboru. Nováček soutěže po poločase na hřišti Litovle o gól vedl, jenže po změně stran dvakrát inkasoval a trenér Radek Drulák nakonec spílal rozhodčím.

Seznamčlánků na Jindřichohradecký deník se štítkem kino

Informace a zprávy z Jindřichova Hradce a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném…

Seznamčlánků na Litoměřický deník se štítkem Marek Matějovský

Informace a zprávy z Litoměřic a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Drulák byl doma v Černovíře pod ... - Olomoucký deník

FOTOGALERIE / Rychlé tři branky pomohly fotbalistům Bohuňovic k vítězství 4:2 a hřišti Černovíra. Tým trenéra Radka Druláka, který nedaleko stadionu Slovanu bydlí, potvrdil výborný podzim v krajském přeboru.

Uspěli jen fotbalisté Mojžíře ... - Ústecký deník

Ústecký kraj – V 18. kole fotbalové 1. A třídy uspěl z ústeckých zástupců pouze Mojžíř. Ten urval alespoň dva body na hřišti Proboštova za penaltovou výhru 2:1. Libouchec padl těsně v České Kamenici, Střekov a Velké Březno dostaly šest branek.

Štětí jde v poháru dál ... - Litoměřický deník

Roudnice n. L.– Postup! Štětí jde v poháru dál. Prověrkou před jarním otevřením soutěže v krajském přeboru dospělých bylo pro fotbalisty SK pohárové utkání proti účastníkovi I. A třídy.

Bohuňovická divočina. Zábřeh ... - Olomoucký deník

Bohuňovičtí se kvůli neuznané brance ze závěru poločasu cítili hodně ukřivdění. „My se nikam necpeme, žádný cíl v podobě postupu nemáme. Chceme si zahrát fotbal za regulérních podmínek, ale bohužel to někdy není možné. Ale nevymlouváme se, nepláčeme

Děčínský deník | Sport fotbal I.A třída Rumburk - Mojžíř ...

Sport fotbal I.A třída Rumburk - Mojžíř

Ewa Farna - Všechno nebo nic

Ewa Farna nazpívala a natočila videoklip k nové komedii Všechno nebo nic. Podívejte se na něj :-) "česká Bridgete Jones" v kinech od 12.1. Romantickou komedii o dvou kamarádkách a jejich ...

1.A třída: Marčaník pomohl ... -

Litoměřice – V A skupině I. A třídy se konečně rozstříleli fotbalisté Lovosic, kteří na domácím trávníku smetli třetí Mojžíř 6:0. Dařilo se i Křešicím v Duchcově, pouze Libochovice o víkendu nebodovaly.