Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 33 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

- Sledujte zdarma Live online živé ...

Fotbal: (1.fotbalová liga) zápasy živě, tabulka, video. Hokej: (Tipsport extraliga) zápasy živě, tabulka, video TV Sport CZ LIVE. TV SK LIVE Živé sportovní přenosy Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitk

Bundesliga program 2019/20: Kompletní ... - Liga Online

Schalke 04 vs Bayer Leverkusen 1. FC Kolín vs Union Berlín Paderborn 07 vs Werder Brémy. 32. kolo (2. – 4. května) Borussia Dortmund vs Mohuč RB Lipsko vs Fortuna Düsseldorf Bayer Leverkusen vs 1. FC Kolín Borussia Mönchengladbach vs Wolfsburg Eintra

SCH 0:1 BAY | FC Schalke 04 - Bayern Mnichov (Německý ...

Utkání je u konce a postup vybojoval mnichovský Bayern. Ten vyhrál 1:0, když jedinou branku dal ve 40. minutě po rohu Joshua Kimmich. Hosté byli jasně lepší, soupeře na míč skoro nepouštěli. Schalke příště hraje 7.3. doma s Hoffenheimem. Bayern další

LEV 2:0 AUG | Bayer Leverkusen - FC Augsburg (Německá ...

Bayer Leverkusen - FC Augsburg (Německá Bundesliga) 2:0 |

Chelsea FC (Anglie) - fotbal online, evropský fotbal a ...

Informace o fotbalovém klubu Chelsea FC (Anglie) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o Chelsea FC (Anglie).

Online: RB Lipsko - Hertha 2:2 ... -

RB Lipsko nakonec na domácí půdě remizovalo s Herthou 2:2. Do utkání vstoupilo hostující mužstvo aktivněji a už v 9. minutě se radovalo ze vstřelené branky, kterou vsítil Grujić. Posléze se už ale Lipsko dostalo do zápasu a ve 24. minutě srovnal Klos

Juniorská liga UEFA 2014/15 – Wikipedie

Juniorská liga UEFA 2014/15 byl druhý ročník Juniorské ligy UEFA, fotbalové soutěže pořádané Evropskou fotbalovou asociací (UEFA) pro akademie a rezervy profesionálních fotbalových týmů, které se kvalifikovali do skupinové fáze Ligy Mistrů UEFA 2014/

UNB 2:3 LEV | 1. FC Union Berlín - Bayer Leverkusen ...

1. FC Union Berlín - Bayer Leverkusen (Německá Bundesliga) 2:3 |

1. Bundesliga |

1. Bundesliga -články, výsledky, tabulky, statistiky, kluby, hráči a další z fotbalové ligy 1. Bundesliga.

Online: Bayern - Augsburg 2:0, Německá ... - Fotbal

Právě čtete. Bohemians - Sparta 0:1, hosté rozhodli v závěru, díky opravě od videa; Na Schicka nemáme, nemůžeme si dovolit rozhazovat, tvrdí kouč Lipska