Neváhejte a přidejte se i vy!

Volby 2018 - Výsledky komunálních voleb pro Vinařice ...

Komunální volby 2018 - Vinařice – aktuální výsledky online – průběžné i konečné. Všechny informace o volbách 2018 a jejich průběhu přehledně.

TJ Tatran Rakovník, z.s. B - SK Vinařice, 6.kolo ...

SK Vinařice. M. Tau ... Hra se v různých intervalech přelévala od branky k brance. Nakonec z toho byla přetahovaná o střed hřiště, kdy oba týmy hrozily spíše symbolickými útočnými snahami, které v žádnou branku nevyústily. Takto probíhal celý první p

Historie klubu :: TJ SPARTA LUŽNÁ

Historie kopané v Lužné, která se Vám právě dostává do rukou, je dobrým ukazatelem slávy i pádu kopané v Lužné. Je to velmi dobré zmapování činnosti několika set lidí, kteří si v amatérských podmínkách vesnice zamilovali hru, které tak krásně říkáme

Napsali o nás | FK Slavoj Kladno

Hra získala na dramatičnosti a obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svoji stranu. Více ze hry měl Slavoj, ale šance si vytvořily oba týmy. Při největší šanci Slavoje v 84. minutě vykopával obránce Bělče míč z brankové čáry.

Vinařice viděly střelecké hody - Vaše Kladno

Nedeprimovaní hosté nesložili zbraně, ze všech sil útočili a ve 13. minutě tlak přetavili Petržílkou ve vyrovnávací gól. Hra v této fázi měla docela grády, oba týmy vesele útočily a snažily se strhnout vedení na svou stranu. Úspěšnější byli hosté.Po

Steam support-potrebuji pomoc s resenim -

Dobrý den přišla mi zpráva od Steam support s moznym resenim meho problemu. Ale mam jiny problem nemuzu najit ani jednu z dvou prvnich slozek co mi tam pisi (all programs,accessories) nevim jestli to spatne prekladam do cestiny a hledam to pod jinym

Sokol Hostouň B - SK Vinařice, 4.kolo , Středočeský | 1.B ...

Hra se stala najednou chaotickou, ale postupně se Hostouň zase dostávala k míči a tvořila si další šance. O gól se pokoušeli Hlava a Mikeš, ovšem oba dva selhávali v zakončení. Až v 75. minutě ale dokončil svůj hattrick kapitán domácích Slanina, kter

Říjen 2018 -

Trénovat začínáme ve čtvrtek 15.11.2018 od 16 hodin. tréninky budou ve čtvrtek 16 – 18 a v neděli 10 – 12 hodin, cena bude stejná jako v minulých letech 20,-Kč za hodinu tzn. 40,-Kč za jeden trénink.

Po prohře přišli o první příčku - Rakovnický deník

Vinařice – Rezerva SK Rakovník podlehla v další zápase fotbalové I. B třídy Vinařicím a přišla o první místo v tabulce.

NÁŠ FOTBAL _ TJ B VINAŘICE | Aukro

NÁŠ FOTBAL _ TJ B VINAŘICE (6964956248) Vystavit v této kategorii. Aukro Sběratelství Faleristika Odznaky Sportovní . Aukro Sběratelství Faleristika Odznaky Sportovní . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných. visibi