Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 72 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Slavia podlehla Barceloně 1:2. Ve druhém poločase sešívaní ...

Fotbalisté Slavie prohráli ve třetím z šesti zápasů základní skupiny Ligy mistrů se slavnou Barcelonou 1:2. Pětinásobného vítěze soutěže poslal v Edenu ve třetí minutě do vedení kapitán Lionel Messi, v 50. minutě sice vyrovnal Jan Bořil, ale hned za

Vidal je v Bayernu spokojen, rád by prodloužil smlouvu ...

Fotbalový článek na téma: Vidal je v Bayernu spokojen, rád by prodloužil smlouvu. Rubrika: Aktuality. EuroFotbal vám nabízí další fotbalové články, zprávy, výsledky a fotbal. statistiky.

Živě: Real - Barcelona 0:3. Vánoční El Clásico ovládla ...

O deset minut později byl po ruce ve vápně vyloučen Carvajal a z penalty zvýšil Leo Messi, aby v nastavení pojistil výhru hostů třetí brankou Aleix Vidal. zahraniční ligy Fotbal sport online Španělsko 17. kolo online přenos Real Madrid FC Barcelona E

Fotbal fokus podcast: Dokáže Spartu pozvednout smršť ...

Slavia, Plzeň i Sparta mají za sebou turbulentní léto plné mohutného posilování. Mimořádně aktivní byli především Letenští, kteří se chtějí radikálním řezem kádru znovu probojovat k titulu a vytoužené Lize mistrů. Jsou ale tak závratné změny tím sprá

Barcelona se stále nedohodla na nové smlouvě s Ter ...

Fotbalový článek na téma: Barcelona se stále nedohodla na nové smlouvě s Ter Stegenem. Rubrika: Aktuality. EuroFotbal vám nabízí další fotbalové články, zprávy, výsledky a fotbal. statistiky.

Ronaldo, jestli vstřelíš Islandu gól, roztřískám ti hlavu ...

Milovníci známého seriálu Hra o trůny ho znají velmi dobře. Ochránce Cersei Lannisterové Gregor Clegane je obrovský chlap, jehož přezdívka Hora přesně koresponduje s jeho zjevem. Clegana hraje islandský herec Hafthór Júlíus Björnsson, který před nadc

Vidal je v Barceloně šťastný, odcházet se mu nechce

Barcelona se letos v létě chystá přebudovat kádr, má proto v plánu prodat řadu svých hráčů a jedním z nich je Arturo Vidal. Chilský záložník má hned několik nápadníků a nyní nastínil své plány, ty se zcela rozcházejí a představami katalánského klubu.

Online: Barcelona - Manchester Utd. 3:0 ... - Fotbal

Tentokrát Vidal místo střely zvolil přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl zrychlit hru Messi stříleným pokusem, který ale skončil jen u De Gey. 86 Messi přihrával Suárezovi, následně zakončoval z pětadvaceti metrů hladový Arturo Vidal.

Hrajte Fotbal Hry na 1001Hry, zdarma pro každého!

Zahrajte si ty nejlepší hry Fotbal Hry on-line na 1001Hry. Nabízíme nejúžasnější Fotbal Hry pro každého. Bavte se!

FC BARCELONA 5:0 UD LAS PALMAS |

Hra měla šťávu, fotbal v našem podání bavil, Rafinha a Arda potvrdili, že hrají tuhle sezonu ve velmi dobré formě, Gomes jeden z nejlepších, jestli ne nejlepší výkon, u nás a Vidal zase ukázal, že si zaslouží hrát mnohem častěji. Vždycky když nastoup