Online: Mannheim - Hokej MS v hokeji ...

Vúterý s nemocí covid-19 v Česku nikdo nezemřel, přibylo 48 nakažených; Kvitová po výhře žertovala: Aspoň trenér by mohl zatleskat. A nic! Zlevní, nezlevní? Zeptali jsme se, zda se vyplatí s koupí bytu v Praze vyčkat; Poznal jsem Američany, může se t

Autobus Mannheim→ Varšava od 676 CZK - až 6 odjezdů na ...

Levné autobusové jízdenky z Mannheim do Varšava, až 6 odjezdů denně, vyhledejte nejrychlejší a nejlevnější autobusové spojení z Mannheim do Varšava na stránkách GetByBus

Mannheim - Hradec Králové 1:1, Hradec remizoval v ...

Hokejisté Hradce Králové remizovali v odvetě osmifinále Ligy mistrů v Mannheimu 1:1 a díky předchozímu domácímu vítězství 1:0 oslavili postup. V boji o semifinále narazí Mountfield na úspěšnějšího ze souboje mezi Zugem a Tapparou Tampere. Tým koučů V

V Mannheimu se strhla nevídaná bitka -

Hromadná bitka se strhla v nedělním zápasu německé hokejové ligy mezi Mannheimem a Düsseldorfem. Rozhodčí Frank Awizus zápas dokonce přerušil a poslal obě mužstva na dvacet minut do kabin. Hráčům poté rozdal 272 trestných minut. Divokou bitku rozpout

Hradec je večtvrtfinále Ligy mistrů. Plzeň nezvládla ...

Hokejisté Hradce Králové po remíze 1:1 s Mannheimem postoupili do čtvrtfinále Ligy mistrů, kde se utkají s Zugem. Východočeši totiž v prvním utkání zvítězili 1:0. Zato Plzeň končí, po základní hrací době šla při výsledku 4:3 s Lausanne do prodloužení

Hokejová Liga mistrů -

O zisku devátého titulu v historii pro Junosť rozhodl v čase 67:54 obránce Vladislav Jerjomenko. Obhájce titulu tak navázal na triumfy i z let 2004 až 2006, 2009 až 2011 a 2016. Junosť zaplnila poslední volné místo v Lize mistrů po ročník 2020/21, kd

MS 2010: Po rozpačitém startu Češi získali zlato – Hokej ...

Příloha k mistrovství světa v hokeji 2010 v Německu, program MS 2010, aktuality, informace o městech Kolín a Mannheim, vše o MS v hokeji 2010 na

Hloušek má namířeno do Legie Varšava, v neděli se připojí ...

Fotbalista Adam Hloušek opouští bundesligový Stuttgart. Sedmadvacetiletý člen širšího kádru reprezentace má namířeno do druhého týmu polské ligy Legie Varšava. V neděli se má připojit k mužstvu na soustředění na Maltě a tam podepsat smlouvu. Přestupn

Sedmnáctka vyzve Mannheim, Haken pozval do Varů i nové ...

Hrát se bude 12. a 13. prosince v Karlových Varech, do obou zápasů nastoupí vyjma brankářů jiná sestava šesti obránců a dvanácti útočníků. Hlavní trenér Petr Haken pozval osvědčené tváře z předchozích turnajů, ale zejména na druhé utkání i řadu hráčů

Soupisky hokejových reprezentací na MS 2019 (skupina B ...

Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 elit se zúčastnilo celkem 16 národních týmů. Každý tým musí mít na soupisce nejméně 15 bruslařů (útočníků a obránců) a dva brankáře, a nanejvýš 22 bruslařů a tři brankáře.