1. FC Olomouc 1. HFK Olomouc AK Olomouc DHK Zora Olomouc extraliga Extraligažen FBS Olomouc FC Dolany FC Hněvotín FC Sigma Hodolany FK Nové Sady FK Nové Sady - ženy futsal olomouc HBC Gladiators HBC Olomouc 2010 HC Olomouc HC Zubr Přerov I.A třída I.

Pardubice a Pardubický kraj - zprávy

Nejnovější události z Pardubic a Pardubického kraje, zprávy z politiky, kultury, ekonomiky.

JanŠtěrba - Fotbal -

Konečně poctivý fotbal. Olomouc dřela i za trenéra Jílka. 24.9.2018 9:38 Před měsícem byl Andrův stadion vyprodaný. Slovutná Sevilla v boji o Evropskou ligu táhla. V sobotu nepřišly... Olomouc řeší díru po Urošovi. Každá varianta má háček.

Blšany bodovaly v Ostravě -

Jen bezbrankovou remízu s Blšany uhráli v 11. kole první ligy fotbalisté Ostravy. Pro hosty to znamená cennost: poslední bod venku získali v prvním kole na začátku sprna překvapivou výhrou ve Zlíně. Na Moravě tak ještě v sezóně neprohráli. Baník měl

Pardubice a Pardubický kraj

Zprávy z Pardubic i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Pardubického kraje.

Dolany střelecky explodovaly. Holásek dal hattrick za šest ...

Dolany– První výhra a hned tak parádní! Fotbalisté Dolan si po nepřesvědčivém prvním poločase v tom druhém napravili chuť a pěti brankami smetli Určice.

Teplice venku poprvé nebodovaly, Janetzký vstřelil Zlínu ...

Fotbalisté Zlína zdolali v předehrávce 5. kola první ligy Teplice 1:0. Zápas rozhodl v 87. minutě střídající Jakub Janetzký a ve vzájemném souboji popáté za sebou vyhrál domácí tým. „Ševci“ si připsali druhé vítězství v sezoně a v neúplné tabulce se

Plzeň v lize poprvé zaváhala, naplno bodovaly Olomouc a ...

Plzeň v lize poprvé zaváhala, naplno bodovaly Olomouc a Slovácko Aktualizace: 03.08.2019 21:38 Vydáno: 03.08.2019, 19:02 4. kolo první fotbalové ligy: Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň, 3. srpna 2019 v Praze.

Slavia i Sparta bodovaly naplno, Baník se po výhře dere ...

Olomouc nastoupila bez zraněného Vepřka a vykartovaného Manzii. Jihlava zase bez nejlepšího střelce Ikauniekse, Zoubeleho a Buchty. Do první šance se dostali domácí v 17. minutě, kdy Falta našel zpětným centrem do pokutového území Radakoviče, jeho st

Zápasy&výsledky | MOL Cup

102' Diop D. 116' Smola T. FC Baník Ostrava. Osmifinále