Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 38 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Hokej– ČT sport – Česká televize

Hokej v 60 minutách. Pro jaký dres by hlasovaly hokejové osobnosti v anketě? 00:06:53. Hokej v 60 minutách. Jeden na jednoho: Martin Procházka a David Rittich. Bitva o Stanley Cup se může odehrát jen v USA. Kanadská města jsou zatím v nevýhodě ...

HokejČesko - Finsko 17.12. |

První utkání Channell One Cupu se hrálo tentokrát v prokleté O2 aréně. Česká reprezentace ve vysočanské hale nevstřelila 3 zápasy gól. V tom dnešním v uvolněném tempu podlehla 0:3 výběru Finska. V první třetině si hráči především zkoušeli hokejky. Sp

TV program - fotbal v TV, fotbalové přenosy

TV program na - fotbal v TV - přináší seznam fotbalových přenosů. Fotbal na Galaxie sport, ČT4 sport, ČT2, Sport1, Eurosport, DSF, Prima, Eurosport 2.

Předchozí ročníky MS v hokeji

Předchozí ročníky MS v hokeji MS v hokeji 2015 (Česko) Mistrovství světa v hokeji 2015 již po desáté pořádalo Česko. Tento šampionát překonal rekord v průměrné návštěvnosti na zápas, který činil 11 589 (na 64 zápasů dohromady přišlo 741 900 diváků).

Fotbalživě |

Sledujte sportovní přenosy - Live stream online sport živě v TV zdarma: Fotbal, Hokej, Tenis, NHL, KHL, US Open 2019, Liga mistrů, Fortuna liga,

Hokej - online přenosy, výsledky zápasů dnes, program ...

MS v hokeji, extraliga, vše z NHL, KHL a další hokejové info - online reportáže, vysledky zápasů dnes, program zápasů a další info.

Historie MS | - webčeského hokeje

Sestava mistrů světa: Modrý, Jarkovský - Pácalt, Sláma Trousílek, Pokorný, Šťovík - Troják, Zábrodský, Konopásek, Roziňák, Bouzek, Stibor, Kus, Drobný - trenér Buckna. MS 1949 - Stockholm: Další zlatý úspěch přišel po stříbru ze Švýcarska 1948 v roce

Basketbal

Basketbalové zpravodajství přináší nejnovější informace z tuzemských lig a NBA. Samozřejmostí jsou zprávy z evropských pohárů i akcí národních týmů. Fanouškům jsou v hracích dnech Mattoni NBL a Trocal ŽBL nabízeny on-line přenosy ze všech hraných utk

HokejČesko - Slovensko 9.4. |

Poúspěšném výletu do Norska kde naše reprezentace neinkasovala ani branku a dvakrát vyhrála (4:0 a 1:0) se příprava na MS přesouvá do ČR. 9. a 10. dubna odehrajeme dvojutkání se sousedním Slovenskem! Zápasy se hrají v Jihlavě a můžete je sledovat živ

Slovensko vs. Německo (10.05.17) - Hokej

Živé reportáže z hokejových zápasů, aktuální výsledky, rozhovory, analýzy a statistiky.