Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 32 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Slavia - Sevilla

Sevilla pak Slavii zatlačila a sešívaní se museli dlouhé minuty jen bránit u vlastního vápna. V 31. minutě se po jednom ze závarů ve vápně snesla Promesova tečovaná střela na břevno. V 38. minutě zahrávali hosté přímý kop ze zajímavé pozice po faulu

Sportovní televizní programy -

Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport...

Útočník Schick má v AS Řím nového spoluhráče. Do klubu ...

ASŘím má nejdražší brankářskou posilu v historii klubu. Z Betisu Sevilla přišel do italského klubu španělský fotbalový reprezentant Pau López za 23,5 milionu eur (602 milionů korun). S klubem, kde působí český útočník Patrik Schick, podepsal smlouvu

Španělsko – Wikipedie

Španělsko, oficiálně Španělské království (španělsky a galicijsky Reino de España; katalánsky Regne d'Espanya; baskicky Espainiako Erresuma) je stát ležící na Pyrenejském poloostrově.Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Fra

Tenis - Archiv aktualit - Bet365

Bývalý profesionální španělský tenista David Ferrer tvrdí, že ho mohou lidé přirovnávat k Nickovi Kyrgiosovi. Martin: Djokovič je nepochybně nejlepší Fri, 08 May 2020 17:51:49 UK

- Archivčlánků

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

květen 2020 | SK Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového ...

SK Sigma Olomouc patří mezi tradiční kluby české fotbalové soutěže

Archiv aktualit |Španělský fotbal

Archiv aktualit. Tapia posílí Celtu Vigo ... 27.05.20 17:43 Španělský fotbalový svaz vyhověl vedení La Ligy a povolil, aby se letošní sezóna dohrála i se zápasy v pondělí. Ohledně příští sezóny budou obě strany ještě jednat. Casemiro ...

Sevilla FC - ofenzivní fáze 1/2

Sevilla nastoupila proti Realu v rozestavení 3-5-2, ale jak můžeme vidět z průměrného postavení hráčů, bylo to spíše 3-4-1-2, ve kterém Pablo Sarabia tvořil spojku mezi zálohou a útokem. Sevilla měla v zápase držení míče pouze 40 %, což vystihuje sna

2004 A tým | SK Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového ...

Archiv aktualit. PŘÍŠTÍ ZÁPAS. Real Madrid CF. 04. 03. 1992 / Stadion Míru. Archiv aktualit; 2004; 2004 A tým. Michal Hubník bude hostovat v Opavě ... Uličný: Španělský fotbal má kvalitu, ale bát se nebudeme | 27.08.2004. Kučera: Splnili jsme cíl, se