Jednoduché sázení

sazka aplikace windows

Chci vydělat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 84 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

I banku můžete mít rádi • Air Bank

Chceme dokázat, že i banku můžete mít rádi. Air Bank je ke klientům otevřená, pravdivá a považuje je za zákazníky, ne za čísla.

Sázky přes mobil

Pro oba dva systémy je aplikace dostupná. Uživatelé iPhonu budou potřebovat minimálně osmou generaci systému iOS, pro Android pak stačí minimálně verze 4.1. No a co když stále zůstáváte věrní systému Windows od Microsoftu, nebo z nějakého důvodu nemů

chytrá domácnost –

Přijde také nová aplikace Jiří Hrma před 4 týdny Bleskovky 0 komentářů Společnost Sonos dnes nepředstavila pouze nový soundbar Arc, ale dočkali jsme se také odhalení v pořadí již třetí generace basového …

SPORTKA: Aktuální výsledky online, vyhráli jste? Kontrola ...

Sportka je nejznámější slosovací loterijní hra v ČR. Tipující snaží uhodnout 6 čísel ze 49 možných a získat jackpot. Matematická pravděpodobnost hlavní výhry ve Sportce v jednom tahu je asi 0,000 007 15 %.

| Fortuna Game

Přinášíme Vám kurzové sázky, online casino, živé sportovní přenosy, soutěže a atraktivní bonusy. Můžete se registrovat a sázet online i přes mobil.

LIVE sázky | Tipsport

Sázejte LIVE, sledujte zápasy online na TV Tipsport a zapojte se do soutěží v LIVE sázení o skvělé ceny. Pro nové hráče zdarma 150 Kč!

Navigační pokyny, varování a spolujízda Carpool od Waze

Získejte detailní navigační pokyny, živou mapu a varování. Jezděte s Waze Carpool - ušetřete čas a peníze. Stáhněte si GPS navigaci, za kterou stojí komunita.

Podívejte se, na co se nejčastěji ptáte u SAZKAmobilu ...

Ať už vás zajímá volání nebo data, dobíjení i tarify, potřebujete vědět víc o kreditu, pokrytí signálem a výhodách, chcete hrát, soutěžit, jsme připraveni.

Loterie Sportka– vsaďte si online |

Nemusíte do trafiky, Sportku si dneska můžete vsadit už i online. Vyberte svá šťastná čísla a třeba se právě vy stanete dalším z řady milionářů.

Aplikace Fortuna

Aplikace Fortuna ke stažení Stáhněte si do svého mobilu nejnovější aplikaci Fortuna pro Android a iPhone. Pro instalaci Android aplikace je nezbytné povolit instalaci z neznámých zdrojů na vašem telefonu.