Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 14 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Dětská hokejová výstroj bazar | sport - hokejova vystroj bazar

Hokejky a brankárska hokejová výstroj ; - hokejová výstroj za nejlepší ceny On-line sportovní speciálka s garancí nejnižší ceny! Hokejová výstroj, hokejové brusle,hokejky, chrániče Nabízíme široký sortiment hokejového vybavení všech zn

HC Slezan Opava– Týden hokeje v Opavě

Vúterý 21. 1. 2020 se na zimním stadionu v Opavě konala akce „Pojď hrát hokej“, která byla směrována na přiblížení hokeje jako hry pro rodiče a děti ve věku od 4 do 8 let. Této akce se zúčastnilo 26 nově registrovaných dětí a 38 dětí z přípravky.

HC Vlci Jablonec nad Nisou» Pro rodiče

Tvrdost hokejky vždy uvádíme v názvu produktu: Bauer NEXUS N7000 Grip S´15 Int 60. Tedy tato hokejka je v tvrdosti 60. Záleží na vašich individuálních preferencích, aneb každý jsme jiný.

MOL 10:1 DVK | MOSTEČTÍ LVI - HC RODOS Dvůr Králové n ...

Po vcelku vyrovnané první třetině se dnešní utkání změnilo v exhibici Lvů, kteří hostům nadělili na cestu deset branek. O branky se podělili všechny útočné trojice a sled byl následující 1:0 Martin Mical 2:0 David Drašar, 3:0 František Bakrlík, 4:0 M

SKLHŽďár nad Sázavou » DOR: PRE - ZNS 1:2 Důležité ...

HC Rodos Dvůr Králové ... ale až v šesté minutě si pojistili vedení na rozdíl dvou branek pohotovou střelou z hokejky Petra Penáze. V desáté minutě mohl v obrovské šanci zvýšit vedení Chlubna, ale jeho pěkná teč skončila na tyčce.

Boty na volný čas SANDÁLY -

Hokejky; Chrániče bruslí ... Sandály Grisport Rhodos 1 499. 1 369 K ...

LucieŠafaříková Horáčková | Facebook

LucieŠafaříková Horáčková je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Lucie Šafaříková Horáčková a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá...

HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Vrchlabí ...

HC Rodos Dvůr Králové ... Poté mohl zakončil Havránek, ale puk mu sjel z hokejky. V 7. minutě přihrával Sýkora Matějčkovi, ale ten nezakončil přesně. Kastner měl také na holi gól, ale trefil pouze Krofta. První branka padla v čase 11:47 do trutnovské

HK Nový Jičín | Ďáblové prohráli třetí zápas v řadě ...

HC Rodos Dvůr Králové ... Puk jim přeskakoval hokejky a jejich přihrávky byly nepřesné. Hodonín měl rozhodně více ze hry. Další šanci měl Drtič Sajdl, který si sjel za obranu pro přihrávku a naštěstí jeden z novojičínských hráčů mu dovoleným zákrokem

| hokej

HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Jeschke) – Petira, Mert, Matějíček (C), Franc, Karlík, Tondr – Havlas, Dušek, Luštinec (A) – Ježek, Brokeš, Hoskovec – Svoboda, Sedláček, Fořt (a) – Půhoný, Valášek. Trenér: Jiří Malinský ... odrážali sa im puky n