Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 55 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Aktuality· Starší žáci · FC Nový Hradec Králové ...

Velmi dobrý fotbal, který předváděly oba týmy. V prvním poločase byl vidět slušný krajský fotbal z obou stran, který skončil 1:1. Do druhého poločasu vlétli lépe domácí, kteří hned v první minutě druhého poločasu dali rozdílový gól. Chvíli na to přid

Jiří Hledík - mapujeme historii sportu v Hradci Králové

Úvod » Kartotéka sportovců » Fotbal ... To znamená, že Jiří Hledík, který v lednovém přestupním termínu 1958 podal přestup do Spartaku Hradec Králové, je do 31.prosince 1958 členem Spartaku Sokolovo a dnem 1.ledna 1959 se stane příslušníkem Spartaku

Robert Pospíchal - Blog

Robert Pospíchal Dopis voliče jeho poslancům. Vážené paní poslankyně, vážení páni poslanci. Jako volič ODS z jihomoravského kraje, se na Vás obracím s touto pro mne velmi závažnou věcí.

Fortuna divize - Nymburský deník

Fotbal mě baví a chci pokračovat, říká ... To byl zápas divizních fotbalistů Ostré na půdě Dvora Králové. Hosté tak získali alespoň bod. Fortuna divize 13.10.2019 Plaček vychytal druhý bodík Vyválčili dva body. Dva hodně cenné body. Fotbalisté Polaba

Klub» Historie zápasů » 1988 » SK Slavia Praha

Hrál se rychlý a dobrý fotbal. slavisté si udržovali stálou převahu, ale promarňovali šance (Knoflíček, Takáč 2, Žák), a tak vedení ujali olomoučtí z rohového kopu. Kubík pak po pěkné individuální akci vyrovnal a Jeslínek vstřelil z penalty druhý gól

O nás -

Uvedená metodika Fotbalové školičky FC Hradec Králové vychází ze zkušeností, které jsme získali a v praxi ověřili za dobu dosavadního trvání Fotbalové školičky, ze zkušeností z jiných, zejména prvoligových, klubů nebo z připomínek, postřehů a zkušeno

Daniel Martin -

Fotbal Proč Slavie a Plzeň hrají vlastní ligu; Technet Československý kanon patřil ke světové špičce; Sport Premium Po olympiádě chtěla Samková zlato vrátit; iDNES.tv Unikátní nález: rybář objevil 5 tisíc let starý roh; Ekonomika Křetínský zaskočil z

ČAAF - Česká asociace amerického fotbalu

Sídlo klubu: Ke Chlumu 292, Klokoty; 390 03 Tábor E-mail: Předs

TJ Sokol Třebeš B - FC Slavia Hradec Králové B, 12.kolo ...

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.