Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 81 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Divišov si po 27 letech zahraje I. B třídu - Benešovský deník

POPOVICE– VRCHOTOVY JANOVICE 4:1. Popovice potřebovaly na uchování v soutěži pro příští rok zvítězit, což se jim povedlo. Již v 10. minutě se ideálně trefil z trestného kopu Matuška. Po řadě nedotažených útoků přišel centr Matušky a hlavička Kašpara

Nestárnoucí popovický Šesták zazářil -

Hra se odehrávala především mezi šestnáctkami a přítomní diváci mnoho vyložených šancí neviděli. Zajímavější byl až druhý poločas, kdy nejprve v 56. minutě z nepřímého volného kopu hosté Mariánem Strakou otevřeli skóre zápasu. V 61. minutě byl po záv

Popovicím se z Maršovic ještě teď točí hlava - Benešovský ...

popovice– marŠovice 0:6 Maršovice potvrdily roli favorita a na půdě Popovic předvedly rychlý produktivní fotbal, když se v obou polovinách utkání trefili Žížala, D. Zavadil a Šach. O tři „dovolenkáře„ oslabení domácí se zmohli jen na pár nedotažených

Webnode - Na fotbal se musí chytře

Hra patří dětem a je jejich nejlepším učitelem . OP Mladší žáci - sk.B . aktuální informace zde. OP Starší přípravka. aktuální informace zde. III. tř. Starší přípravka - sk. C

§ 42/1 Disciplinárního řádu – Surová hra za použití § 14 DŘ – Ukládání více trestů samostatně a vedle sebe. Úmyslné prudké strčení do soupeře rukou bez snahy hrát míčem. ... 92051516 Velké Popovice. Žádosti potrestaného hráče se vyhovuje. Činnost uvo

92051516 Velké Popovice utkání č. 2019219A1A0202 § 42/1 Disciplinárního řádu – Surová hra za použití § 14 DŘ – Ukládání více trestů samostatně a vedle sebe. Podražení soupeře skluzem zepředu bez možnosti hrát míčem. Zákaz závodní činnosti na 3 soutěž

- FC Slavoj Velké Popovice - Fotbal

Čus hoši,chtěl bych vám oznámit,že jsem se rozhodl odložit oslavu 40tých narozenin nejspíše na květen 2018.Samozřejmě včas upřesním Mějte se a doufám,že budeme dál pokračovat na vítězný vlně.

Soutěž Čas mimo led – ČT sport – Česká televize

Zvolte správně, kolik bude uděleno v průměru trestných minut na jedno utkání v zápasech příštího hracího dne play-off. A – 26 a více B – 25 a méně. Odpovědi posílejte SMS ve tvaru: TREST mezera A nebo B na telefonní číslo 90011 až do začátku prvního

TJ SOKOL Příbram na Moravě

Celkově je třeba říci, že se hra oproti minulým sezónám zlepšila, začala mít řád a na fotbal se dalo dívat. Za poznámku stojí vyrovnané zápasy s Rosickým béčkem, kdy jsme jako první dokázali tomuto mužstvu vzít body za remízu 3:3 a i v odvetě jsme ne

23.8.2008 - BABSKÝ FOTBAL, POPOVSKÉ BABY ... - Obec Popovice

23.8.2008 - babskÝ fotbal, popovskÉ baby versus baby z tesca Baby z Popovic versus baby z TESCA V sobotu 23. srpna se v Popovicích na fotbalovém hřišti uskutečnilo nevšední utkání.