Jednoduché sázení

paramo pardubice fotbal

Chci vydělat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 77 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Tělovýchovná jednota PARAMO PARDUBICE, z.s. -

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

paramojunior Pardubice | zápasy jaro 2011

Paramo Pardubice mládežnický fotbal. Dne 28.6 2011 se konal přátelský zápas našich 8 proti FK AS Pce na hřišti parama.

Fotbal - PARAMO Pardubice - Fotoalbum

Fotbal - PARAMO PardubiceÚvod » Fotoalbum. Fotoalbum. 100let fotbalu ve Svítkově ... Paramo - Veliny 8.4.2018. Datum: 8. 4. 2018 Fotografií: 0 Složek: 0 Posezení Old Boys 2019 + Skoba 50!!! Datum: 1. 6. 2019 Fotografií: 6 Složek: 0 Rozlučka 2012 ...

paramojunior Pardubice | historie

Paramo vs Slovan Pardubice 5:1 Zde jsme se střetli se soupeřem , kterého poslední dobou tradičně porážíme. Ani tentokrát kluci nezaváhali a soupeře celkem lehce přehráli. Ani tentokrát kluci nezaváhali a soupeře celkem lehce přehráli.

Fotbal Pardubice - fotbalový klub AFK SKP Pardubice

Fotbal a Pardubice je tradiční spojení do kterého zapadá i klub AFK SKP Pardubice. Fotbal na "AFK SKP" je pokračovatelem klubu Rudá Hvězda Pardubice - fotbal.

Stavba mostu u vlakového nádraží zavře na pět měsíců cestu ...

Od víkendu až do konce srpna. Tak dlouho potrvá uzavírka spojená s dostavbou křižovatky v blízkosti pardubického vlakového nádraží. Řidiči budou muset na objízdné trasy. Poslední březnovou sobotu a neděli navíc bude omezení ještě větší.

Rozhodnutí DK OFS Pardubice č -

Martin Habrnal (Paramo) 1 SU nepodmíněně od 27. 5. 2019 dle DŘ §46/1. Miloš Štochl (Přelovice B) 1 SU nepodmíněně od 27. 5. 2019 dle DŘ §46/1. Michal Vich (Chvojenec B) upuštěno od zastavení závodní činnosti udělena peněžitá

VIDEO: Motorkář pod vlivem drog se u rafinerie srazil s ...

Těžká dopravní nehoda odpoledne zastavila frekventovaný provoz na nadjezdu u rafinerie Paramo v Pardubicích směrem od Přelouče. Ze zatím neznámých důvodů se tam srazil motorkář s řidičem nákladního auta.

Fotbal - PARAMO Pardubice - Komentář zápasů - archiv

Torpedo x Paramo. V neděli jsme zavítali do Mnětic, kde své domácí zápasy hraje Torpedo Pardubice. Půl neděle propršelo, ale na fotbal se počasí umoudřilo a bylo takřka ideálně fotbalové. Co rozhodně ideální nebylo, byla naše účast – po několikáté v

FK Pardubice

FOTBAL PARDUBICE a.s. Sídlo: K Vinici 1901, 530 02 Pardubice, Česká republika IČ: 27583473 ...