Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 49 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Pozitivní dopingový test měl i vítěz dvou etap Ricco, jeho ...

Vítěz dvou horských etap Riccardo Ricco měl na Tour de France pozitivní dopingový test a jeho stáj Saunier Duval vzápětí odstoupila ze závodu. Italský cyklista byl po čtvrté etapě přistižen při užití krevního dopingu EPO, na který byli v průběhu závo

- Diskuse

Čínská lidová republika. 73 237 000 obětí v letech 1949 - 2008 (59 let). 1 000 mrtvých z náměstí Tchien-an-men z roku 1989 včetně.

Nardello odrazil v Curychu Ullrichův útok -

Počtvrté zbylo na Jana Ullricha jen druhé místo na Světovém poháru cyklistů v Curychu. Osmý z deseti podniků světového seriálu vyhrál Ital Daniele Nardello, který nastoupil deset kilometrů před cílem a Ullrichova stíhací jízda přišla už pozdě. Na Nar

Freire podruhé na Tour vyhrál finiš -

Dax -Španělský cyklista Oscar Freire vyhrál poslední rovinatou etapu Tour de France před vjezdem pelotonu do Pyrenejí.

Portál:Sportovní aktuality červenec 2007 – Wikipedie

Moreni se přiznal a stáj Cofidis ze závodu odstoupila. ... Fotbal - MS do 20 let (Toronto, Kanada) Česká reprezentace neudržela vedení, které jí ve finále šampionátu zajistil Martin Fenin a po brankách Aguera a Zarateho a po porážce 1:2 skončila na t

LeMond: Letošní Tour by neměla mít vítěze -

Trojnásobný vítěz Tour de France Greg LeMond vyslovil domněnku, že letošní ročník slavného závodu, jehož renomé se krčí ve stínu dopingových skandálů, by neměl mít vítěze. Americký cyklista, jenž ve Francii triumfoval na přelomu 80. a 90. let si každ

ČAKOSPORT ->Historie fotbalu vČakovicích

Sezona 2003– 2004 nedopadla pro čakovický fotbal dobře. A- mužstvo Obsadilo v I.A třídě 13. místo a opět sestoupilo. Tentokrát již do I. B třídy. Hlavně v podzimní části soutěže se mužstvu vůbec nedařilo a získalo pouze 5 bodů. V zimě byl odvolán tre

Ktore automobilky zinkuju/nezinkuju karoserie ...

Pokročilé hledání. Obsah fóra ‹ Odborné diskuze ‹ Technika ‹ Odborné diskuze ‹ Technika