Neváhejte a přidejte se i vy!

Pekka Rinne -

Filip Forsberg z Nashvillu napodobil Andreje Svečnikova a uhranul NHL další lakrosovou trefou. Mezi prvními gratulanty byl symbolicky Mikael Granlund. Útočník Jiří Hudler získal v NHL jako první český hokejista v historii Lady Byng Trophy za gentlema

NHL - David Appel

NHL. O2 arena. O2 Arena Praha. Orli Znojmo. PSG BERANI ZLÍN. Příprava na Mistrovství Světa Juniorů v Kanadě 2018/2019. Radek Koblížek. REGIONÁLNÍ HOKEJOVÉ AKADEMIE. REPREZENTACE A. REPREZENTACE U18. REPREZENTACE U19. ... Mikael Granlund (C/W) Minneso

Těsněji už to nešlo, Mikael Granlund... - Hokej a vše ...

Hokej a vše kolem něj added a new photo to the album: NHL 2019/20. February 28 at 4:45 AM · Těsněji už to nešlo, Mikael Granlund vyrovnal vteřinu před koncem základní hrací doby.

Archív článků: Mikael Granlund |

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

WPG 1:2 NSH | Winnipeg Jets - Nashville Predators (NHL ...

Po první třetině, ve které jsme viděli dvě branky už žádné další v průběhu základní hrací doby nepadly a tak jsme museli jít do prodloužení, které rozhodl po minutě Mikael Granlund a přisoudil tak důležitý bod navíc Predátorům.

MNS 1:0 BOS | Minnesota Wild - Boston Bruins (NHL ...

Minnesota Wild - Boston Bruins (NHL) 1:0 | Onlajny.eu. V Xcel Energy Center sečekalo na gól až do samotného závěru a dlouho to vypadalo, že souboj dvou nejlepších brankářů NHL skončí po normální hrací době remízou, 45 sekund před koncem zápasu ale ro

Nashville Predators - Colorado Avalanche, 01.03.2020 |

Nashville Predators - Colorado Avalanche, 01.03.2020

Nashville Predators - Toronto Maple Leafs (NHL) 2:5 ...

Vedení hostům trvalo pouze 40 sekund, jelikož rychlý brejk domácích dokázal zakončit Mikael Granlund. Vedení zpět si celek z kolébky hokeje vzal po dorážce Zacha Hymana. Ke konci třetiny hosté přebírali otěže utkání a vypracovali si několik zajímavýc

Mikael Granlund - Hokej

Živé reportáže z hokejových zápasů, aktuální výsledky, rozhovory, analýzy a statistiky.

Mikael Granlund - archiv -

Archív štítků: Mikael Granlund. ... o něhož mělo zájem více klubů NHL, působil letos v SHL. 30. 4. 2020 19:01:29. Vancouver se dohodl s útočníkem Nilsem Höglanderem na tříleté nováčkovské smlouvě. 19letý Švéd, který působil poslední dva roky v elitní