Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 33 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Sport

O výhře rozhodl v šesté minutě nastavení z penalty Cristiano Ronaldo. Další články k tématu: iDnes fotbal. Slávistické trenéry naštval přístup. Je to k zamyšlení, řekl jeden z nich . 2019-10-31 22:20:22 Poprvé v sezoně dostali od českého soupeře víc

Serie A - Turínské derby rozhodl z penalty Ronaldo, slaví ...

16.12. - I pošestnáctém kole se zdá, že Juventus letos v Serii A znovu nebude mít konkurenci. Turínské derby rozhodl z penalty Cristiano Ronaldo, svou třetí nulu v sezóně vychytal gólman Mattia Perin. I druhé sobotní střetnutí rozhodl pokutový kop, v

Češi se utkají se Švýcarskem, Tureckem a Portugalskem ...

Česká reprezentace, která se úspěšně kvalifikovala na evropský šampionát z prvního místa v kvalifikační skupině, zná soupeře pro závěrečný turnaj. V základní skupině se střetne s domácím Švýcarskem, Tureckem a Portugalskem. Podle českého kapitána Tom

PSG bude v Parku Princů dohánět manko, postoupí bez ...

PSG sice na stadionu Santiaga Bernabeua poslal do vedení Adrien Rabiot, ale těsně před odchodem do kabin srovnal z penalty Cristiano Ronaldo. Portugalský kanonýr následně dokonal obrat a třetí gól Realu přidal Marcelo. Další rána pro ambiciózní tým z

Stanislav Tecl–

Nejnovější články na Seznamu na téma Stanislav Tecl. Od svého příchodu do Slavie sehrál devětadvacetiletý útočník Stanislav Tecl za sešívané 48 ligových duelů, které se mu podařilo přetavit v 11 branek. Úplně to málo to není, ale najdou se lidé, kteř

Reportáž ze zápasu Valencia CF - Real Madrid: statistiky ...

Valencie senzačně otočila zápas s Realem a ukončila jeho rekordní vítěznou sérii. Skóre zápasu otevřel z penalty Cristiano Robaldo už ve 14. minutě, Netopýři ale v druhém poločase dokázali odpovědět brankami Barragána a Otamendiho. Po napínavé podíva

Seznam zápasů portugalské fotbalové reprezentace na ME ...

Portugalská fotbalová reprezentace byla celkem 7x na mistrovstvích Evropy ve fotbale a to v letech 1984, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012, 2016.. Aktualizace po ME 2016 - Počet utkání - 35 - Vítězství - 20x - Remízy - 6x - Prohry - 9x

Doma Juventus za kratší konec tahat nebude!

Doma Juventus za kratší konec tahat nebude! 2. března 2020 Remízu 1:1 na San Siru zachránil v úvodním semifinálovém střetu italského poháru Juventusu až v nastaveném čase z penalty Cristiano Ronaldo.

Reportáž ze zápasu FC Barcelona - Málaga CF: statistiky ...

Cristiano Ronaldo - R. Madrid 44 z toho 11(penalty) ... v LM jich Messi kopal víc než Ronaldo.A kolik neproměněných. smazaný uživatel. 03.05.2012 08:49 # celkově kopali oba 14, messi má z nich 12 fíků a ronaldo 13. smazaný uživatel. 03.05.2012 21:47

Inter vyhrál derby nad AC Milán, Juventus po návratu ...

Fotbal vČesku může začít 25. května. ... O výhře Staré dámy 2:1 rozhodl gólem z penalty Cristiano Ronaldo. ... Obrat dokonal čtyři minuty po přestávce Ronaldo z penalty za faul. V nastavení Juventus mohl o výhru přijít, ale zachránil ho navrátilec Gi