Jednoduché sázení

hokej svycarsko počasí itálie

Chci vydělat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 74 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Za nejsušší místo je považováno Locarno s pouhými 590 milimetry ročně, Mönch ležící v Bernských Alpách je s 4140 milimetry ročně místem ve Švýcarsku nejdeštivějším.
Dlouhodobá předpověď počasí na 10 dní pro města ve státě Itálie, předpověď srážek, srážkové úhny, předpověď větru, podrobné údaje o počasí
Aktuální předpověď počasí pro lyžařské areály v zemi Švýcarsko.
Sledujte aktuální počasí pro destinaci Švýcarsko a získejte předpověď až na 15 dní dopředu spolu s grafem dlouhodobých průměrných teplot a srážek.
Dlouhodobá předpověď počasí na 10 dní pro města ve státě Švýcarsko, předpověď srážek, srážkové úhny, předpověď větru, podrobné údaje o počasí
Chcete jít do Švýcarsko? Nedorazte se tam ve špatném období! Objevte, kdy chcete jet, abyste měli jistotu, že máte ideální počasí pro vaši dovolenou.
Nejnovější články z rubriky Program a výsledky MS v hokeji 2022 na sportovním webu České Televize
Ačkoli se Švýcarsko nachází ve stejném časovém pásmu jako Česká republika, je přece jen položeno více na západ. V důsledku toho se tady rozednívá a stmívá asi o půl hodiny až tři čtvrtě hodiny později než v Česku.
Přehledně o počasí ve Švýcarsku a teploty během roku. Kdy jet do Švýcarska na dovolenou, aby vám vyšlo počasí a nezmokli jste?
Předpověď počasí pro , Itálie na tento a příští víkend. Počasí na víkend po hodinách. Na výlet nebo raději do muzea? Počasí s