Jednoduché sázení

hokej logojdová

Chci vydělat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 13 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Národní divadlo moravskoslezské uvede drama Tadeusze ...

Národní divadlo moravskoslezské uvede drama současného polského autora Tadeusze Slobodzianka Naše třída, kterou autor napsal v roce 2008.Premiéra inscenace bude na scéně Divadla Antonína Dvořáka 8. listopadu.

TV program

10 dnó Report‡ě z deseti listopadovůch dnó 17. - 27.11.1989, kterŽ veäly do historie pod heslem "Nžěn‡ revoluce" 10 dnů Reportáž z deseti listopadových dnů 17. - 27.11.1989, které vešly do historie pod heslem "Něžná revoluce"

Tajemství o císařovně Sissi? Dozvíte se v české premiéře ...

Ostrava– Císařovnu Alžbětu Rakouskou, kterou známe jako Sissi, milovala celá Evropa. Národní divadlo moravskoslezské uvede v české premiéře drama Viliama Klimáčka Sissi (Útěky Alžběty Rakouská), která poodhalí tajemství, o nichž jste nejspíš neměli a

Bezženské a bez tabáku (4) - TV program – televizní ...

Režný chléb. Seriál (1980). Cyklus komedií z valašské vesnice. Scénář J. Křenek. Kamera J. Zaoral.

Velké sedlo (5) na ČT 1| TV program – programy více než ...

Šperlův syn (P. Vaněk) se rozhodne odstěhovat se od otce (J. Holý) a jít za svou ženou (M. Logojdová). Starý Šperl si vylije zlost na Michalovi (T. Jirman) a obviní jej z krádeže nářadí. Hrázný se Michala zastane. Do řeky se dostane neznámá látka. Pa

Tchán - TV program – televizní programy všech stanic ...

Tchán. 00:15 - 01:45, pondělí (26. březen) Herci: J. Froňková, M. Hruška, M. Logojdová Komedie ČR (1979). Činorodý vedoucí údržbář zemědělských strojů si umí zorganizovat práci a rád se plete do záležitostí členů své rodiny.

Měsíční údolí - TV program – televizní programy všech ...

KrimidramaČR (1977). Půvabná Anička Králová vzbuzuje ve vesnici zájem řady mužů, ona je však šťastně zadaná. Až jednoho rána je nalezena zavražděná.

Vzpomínáček - 14. října - Nina Popelíková a Gabriela ...

Vzpomínáček je mnou připravený švédský stůl vybraných událostí, které se pojí k datu 14. října. Nelekejte se rozsahu, pro každého je tu něco. Nemusíte ho číst celý, stačí uzobnout jen to, na co máte právě chuť. Tady je dnešní menu:

Velký Gatsby -

Třicátá léta v Americe, jejich lesk i bída v mnohém připomínají naši současnost. Opulentní, nekonečný večírek se jeví jako výborný způsob, jak uniknout z krize. Ale kdo je ten, který tento večírek pořádá? Skutečně se tohoto boháče, o kterém nikdo nic

TV program: 1. 7. 2018— Česká televize

Zajímavosti z regionů. Vědci odkryli dalších 11 metrů Goethovy štoly pod sopkou Komorní hůrka na Chebsku. Před třiceti lety vznikla mykologická rezervace Luční – byla první v tehdejším Československu.