Opět se nám podařilo uskutečnit fotbalové soustředění mládežnických družstev AFK Sokol Semice. Na začátku jara již několik let bereme naší fotbalovou mládež na fotbalová soustředění. Snažíme se dětem fotbal u nás zpestřovat. Cvičíme s nimi obratnost

Foto

Foto a video. Muži Dorost Žáci Přípravka Klub. Partneři. ... Aktuálně Výsledky, tabulka, los Realizační tým Příspěvky. Žáci. ... 2015 - Rockle | 2015 - stará garda Václavovice - Šenov | 2014 - oslava | 2014 - Šenov | 2011 - omítání bufetu | Historie

Sokol Staré Hradiště

Aktuální počasí u nás i předpověď najdete zde. Statistický přehled odehraných zápasů k 31.12.2019 stáhnete zde Soubor.pdf. Umístění a historie úspěchů soutěžních ročníků je v přehledu ke stažení Soubor.pdf. Přivítáme i vaše návrhy, svoje poznatky i s

Stará Lysá : Kolínský fotbal

Kolínský Fotbalový Informační Servis - Výsledky, tabulky, sestavy, statistiky, články, fórum o fotbalu z Kolínska

B-mužstvo – SK Městec Králové, z.s.

“Maškarní merenda 2019 – FOTO” 2019 , A-mužstvo , B-mužstvo , Dorost , Fotbal , Fotogalerie , Žáci ZHODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2018/2019

Úvodní strana - FC Fastav Zlín

O víkendu se nehraje. 12.03.2020. Fotbal se až do odvolání hrát nebude. Rozhodli tak funkcionáři, kteří reagují na...

Starší žáci :: FK Slovan Lysá

FK Slovan Lysá Stadion 432 Lysá nad Labem PSČ: 289 22 sekretář klubu Jaroslav Urban 723 358 492

FK Libochovice

, Online Monitor : Vítáme Vás na internetových stránkách fotbalového oddílu "Fk Libochovice". Přidat k oblíbeným Přidat jako domovskou stránku Návštěvní kniha E-mail Probíhá nábor žáčků do družstev přípravky, předpřípravky a mladších žáků. Informace

Sokol Stratov– Oficiální stránky TJ Sokol Stratov, spolek

Stratov– Lysá nad Labem “B” 5-6 (1-3) V prvním přípravném utkání jsme doma podlehli v utkání bohatém na branky béčku Lysé nad Labem. Po úvodním góly Jelínka byl soupeř ve zbytku poločasu lepší a skóre do přestávky zaslouženě otočil. Ve druhém poločas

Všechlapy - Stará Lysá, 21.kolo , Středočeský | Nymburk ...

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.