Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 14 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Dnes na rudou chátru! Kdyby se chtěl... - Modrobílí ...

Dnes na rudou chátru! Kdyby se chtěl někdo přidat, tak 5 minut před 14 hod. jsme na nádraží v Libni a jdeme společně k O2 Aréně!

FC Hradec Králové – VT Düsseldorf

Reportáž. Utkání hrané 1x15 minut bez ofsajdů, počet hráčů 6+1, sobotní základní skupina měla 5 týmů, kdy první dva postupovali do další skupiny, kde dva ze čtyř postoupili do finálové skupiny v neděli (1-48. místo) a další postupně níže.

Fotbal - info kavárna - z domova i ze zahraničí ...

Bundesligový klub Fortuna Dusseldorf prodloužil tento týdem sponzorskou smlouvu s fitmou Henkel. Bližší informace obě strany zatím nevydaly. Návrh nového regionálního poháru. publikováno 16.01.2020 Fotbalové svazy Albáne a Kosova posílají na UEFA žád

FC Baník Ostrava – Klub – Zápasy v pohárech

Zápasy v pohárech VELETRŽNÍ POHÁR 1969/1970 1. kolo. Vitoria Guimaraes (Port.) – Baník Ostrava 1:0 (1:0) Branka: 10. Carlos Manuel, rozhodčí Prales (Šp.),10 000 diváků.

Deník - Moravskoslezský - regionální sport -

/FOTOGALERIE/ Jednoznačný výsledek 3:0 našlo klání mezi pražskými Lvy a Ostravou. Kdo ovšem viděl magnet 6. kola volejbalové extraligy, v němž si to oba týmy rozdaly

Výstava lodí dusseldorf 2018 - повторите попытку позже

Výstava lodí dusseldorf 2018. All Trade Fairs, Exhibitions and Congresses in Düsseldorf 2018 (incl. Address, Opening Hours, Prices and more). Exhibition Calendar Düsseldorf 2018.

MilanŠkoda povolán do reprezentace!

Jedná se o Škodovu první reprezentační pozvánku, nahradí Davida Lafatu, který se zranil na tréninku.O Škodově nominaci údajně reprezentační trenér Pavel Vrba uvažoval už na podzim a v březnu, na jaře byl však náš elitní útočník zraněný a tak z nomina

BAR 8:2 HSC | FC Barcelona - SD Huesca (Španělská LaLiga ...

Skvělé místo pro fanouška katalánského velkoklubu je na Camp Nou a také BARCELONA FANSHOP Podporuj svůj tým! Barcelona je "více než klub"! ... Düsseldorf • konec (90+5) 15:30 1:1. Schalke – Hertha ... Slovenská Fortuna liga.

ARS 2:0 WAT | Arsenal FC - Watford FC (Anglická Premier ...

Hotovo, Arsenal v těžkém zápase porazil Watford 2:0, a svou šňůru bez porážky tak natáhl už na pět zápasů. První poločas moc fotbalové atraktivity nenabídl, jedinou šanci spálil Lacazette, krátce před odchodem do šaten navíc Gunners přišli o zraněnéh

RSC 1:2 BAR | Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona ...

Fotbalisté Barcelony po velkém boji vítězí v San Sebastianu 2:1, když museli otáčet nepřiznivý vývoj zápasu. V prvním poločase favorizovaní hosté předvedli žalostný výkon, který San Sebastian po zásluze potrestal brankou ze standardní situace.