Neváhejte a přidejte se i vy!

Kempy | Díky Fotbalu

Každoročně pořádáme sérii letních kempů ve Slatiňanech a v Chotěboři, na které se na této stránce můžete přihlásit!

Novinky | SPORTOVNÍ KLUB JIŘICE

V prvním poločase jsme předváděli asi nejlepší fotbal za celou sezonu, ale v druhém byl náš výkon naopak velmi vlažný a nebojím se říct i podprůměrný. Z celkového pohledu to byl zápas vyrovnaný, ale domácím borcům v druhém dějství zvlhl střelecký pra

RANKOV u Chotěboře

Fotbal 2016. Publikováno 4.8.2016 | Autor: admin [Show as slideshow] 1 2 3 ...

FC Chotěboř B - tabulka

Stránky oddílu FC Chotěboř B. Poslední fotografie Fotoalbum

FC Hlinsko | Fotbalový klub Hlinsko

FC CHOTĚBOŘ – FC HLINSKO 3 : 1 (1 : 0) Přípravné utkání dorostu, branka Klaudinger. ŽĎAS ŽĎÁR n/S. – FC HLINSKO 5 : 7. Přípravné utkání ml. žáků r.2007. ŽĎAS ŽĎÁR n/S. – FC HLINSKO 0 : 8. Přípravné utkání ml. žáků r.2008. S O B O T A 29. února 2020 .

FC Chotěboř B - Realizační team

Stránky oddílu FC Chotěboř B. Realizační team : Bronislav Smrček-hlavní trenér Chotěboř B. e-mail: tel:776464342. Ladislav Jávorka- asistent trenéra. e-mail: tel: 720644992

FC Chotěboř B |

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.

Matěj Vydra – Wikipedie

Matěj Vydra (* 1. května 1992, Chotěboř) je český fotbalový útočník a reprezentant, teď působící v anglickém klubu Burnley FC.Mimo Česko působil na klubové úrovni v Itálii, Belgii a Anglii.V březnu 2013 získal ocenění „nejlepší hráč druhé anglické li

FC Chotěboř B

FC Chotěboř B - oficiální stránky. Soutěž : 1 B třída kraje Vysočina. Hrací plocha : Chotěboř, na Valech. Sezóna : 2011 - 2012

Home | Slávistické Noviny

Jen tři dny po vysoké výhře nad Jabloncem odehrála Slavia papírově jeden z nejsnazších zápasů, které do konce sezóny zbývaly. Na půdě poslední Příbrami se ale hodně trápila a zvítězila gólem Petara Musy až z 82. minuty, do té doby příliš šancí neměla